Wisdom Of Athena

(Wisdom Of Athena) Athena’nın bilgeliğinin hüküm sürdüğü antik Yunan mitolojisinin dünyasına hoş geldiniz.

dinamobet-link

Hızlı Giriş

Pragmatic Play sağlayıcısının en popüler oyunlarından olan Gates of Olympus ile oldukça benzer bir oyun ile karşınızdayız.

Bu heyecan verici yeni slot oyununda Akropolis’in kalıntılarını keşfetme, Medusa gibi efsanevi yaratıklarla karşılaşma ve en çılgın hayallerinizin bile ötesinde gizli hazineleri ortaya çıkarma şansına sahip olacaksınız. Tanrılara yakışan bir maceraya atılmaya hazır olun!

Wisdom Of Athena Nasıl Oynanır?

The Wisdom of Athena, antik dünyaya çarpıcı ayrıntılarla hayat veren 6 dikey makaralı, 6 yatay sıralı bir slot oyunudur. Zengin renk paleti ve canlı sembollerle kendinizi Olimpos Dağı’da bir sarayda duruyormuş gibi hissedeceksiniz.

Makaralarda hem renk hem de karakter sembolleri yer almaktadır. Bu semboller kazanca göre küçükten büyüğe şeklinde sıraladığımızda yeşil, mor, mavi, pembe, kırmızı, perşomen, kupa ve miğfer şeklindedir.

Kazandıran kombinasyonlar oluşturmak için makaralardaki herhangi bir sembolün yeri fark etmeksizin 8 tanesinini aynı ekranda yakalamanız gerekiyor. Aynı türden daha fazla sembol yakalarsanız kazanç miktarı da artacaktır. Sombollerin sırası ya da bulunduğu yer önemli değildir.

wisdom of athena

Ayrıca ekranın en üst bölümünde yer alan sıranın kapalı şekilde durduğunu görebilirsiniz. Bu bölümdeki her karenin üzerinde rakamlar yer almaktadır. Bu rakam adedi kadar semboller patlarsa kapalı bölüm sırayla açılmaya başlıyor. Bu da daha fazla sembol, daha fazla kazanma şansı anlamanına geliyor.

Ancak asıl heyecan oyunun bonus özelliklerinde yatıyor. Athena’yı tasvir eden dört veya daha fazla scatter sembolünü yan yana getirdiğinizde Free Spins turunu girersiniz.

Free Spin Turu

Burada, makaraların daha büyük kazançlar için daha fazla çarpan sembolle yüklendiği cömert sayıda ücretsiz döndürme elde edeceksiniz. Ve Free Spins turu sırasında tekrar üç scatter indirecek kadar şanslıysanız, özelliği yeniden tetikleyerek büyük kazanma şansınızı artıracaksınız.

Free spin turuna ister satın alım yaparak girin, isterseniz de 4 scatter sembolünü yakalayarak girin. Sonuçta kazanabileceğiniz free spin sayısı 10 adettidir. Eğer tur sırasında 3 adet daha yakalarsanız turu uzatabilirsiniz.

Freespin turundaki mantığı ise şöyle açıklayabiliriz. 10 adet ücretsiz çevrim turunda normalde olduğu gibi makaralar döner ve size kazanç sağlar. Ancak burada Athena ekrana çarpan atarsa, çarpan kadar kazancınız katlanır.

wisdom of athena

Fs turunun en güzel tarafı ise çarpanlar ekranın sol tarafında birikiyor. Bu da her patlama sonucundaki kazancınızın bu çarpanla çarpıldığı anlamına geliyor.

Ayrıca bu çarpanlar sadece free spin turunda değil normal çevrim sırasında da düşebiliyor. Tabi Gates Of Olmypus oyunundaki gibi oldukça nadir düşüyor.

Oyun aslında oynanış olarak Gates of olmypus ile hemen hemen aynıdır. Gates of Olympus ile bu oyun arasındaki fark, ekranda çarpan yakaladığınızda sembollerde patlama olması gerekmiyor. Patlama olsun ya da olmasın ekrana gelen çarpan sol tarafta birikmeye devam ediyor.

Bir diğer fark ise Gates oyununda free spin sayısı 15 adetti. Bu oyunda ise sadece 10. Ancak çarpan birikmesi için patlama şartının olmaması ve çarpan gelmesede patlayan sembollerin biriken çarpanla çarpılıyor olması oldukça avantajlı gözüküyor.

Muhtemelen oyunun sağlayıcısı bu özelliklerden dolayı Fs sayısını azaltmış. Ancak yine de oyun hem eğlenceli hem de oldukça yüksek kazançlar vaat ediyor.

Oyunun maksimum kazancı tıpkı Gates oyunundaki gibi 5000x’dir. Oyunun geri ödeme oranı da yine %96.4’tür.

Wisdom Of Athena Hangi Sitede Oynanır?

Peki neden bekleyelim?

Tanrıların saflarına katılın ve Athena’nın Bilgeliğini kendiniz deneyimleyin. Gerçek parayla veya sadece eğlence için oynayabileceğiniz bu muhteşem slot oyunu artık Dinamobet bahis sitesinde mevcut.

İster deneyimli bir kumarbaz olun, ister çevrimiçi slot dünyasına yeni gelen biri olun, bu oyunun sizi saatlerce büyüleyeceği ve eğlendireceği kesindir.

Sonuç olarak, The Wisdom Of Athena slot oyunu, slot oynamayı seven herkes için mükemmel bir seçimdir. Benzersiz özellikleri ve heyecan verici oynanışıyla, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak heyecan verici bir deneyim sunuyor.

O halde bugün Dinamobet üyesi olun ve efsanevi maceranıza başlayın!

Siteye ulaşmak için blog sitemizdeki Dinamobet giriş veya Dinamobet link butonlarını kullanabilirsiniz.

Hızlı Giriş

dinamobet-link