Dinamobey Twitter

Bugün ki yazımızın konusu Dinamobey Twitter hesabı hakkında olacak. Dinamobey neler paylaşır? Resmi Twitter hesabından farklılıkları nelerdir? Etkinlik paylaşımı yapılıyor mu? Tüm sorularınızın yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hızlı Giriş

Yazıyı okumadan direk Twitter hesabına ulaşmak isteyen okuyucularımız linke tıklayarak ilgili hesaba ulaşabilirler. Dinamo bey Twitter

Dinamobey Twitter Hesabında Neler Yapıldığını Öğrenin!

Dinamobey Twitter hesabı bir Dinamobet sosyal medya hesabıdır. Dinamobet’in iki farklı sosyal medya hesabı olduğunu meraklı okuyucularımız için belirtelim.

  • Resmi hesap: Güncel adres duyuruları, yeni bonuslar, yeni oyunlar – Dinamososyal

Bu hesabın twitlerinin korumalı olduğunu da hatırlatalım. Hesabın paylaşımlarını görmek için takip ediyor olmalısınız.

  • Dinamo Bey: Eğlenceli videolar, güncel adres duyuruları, bonus ödüllü etkinlikler ve daha fazlası – Dinamo Bey Twitter

Bu hesap tüm twitter kullanıcılarına açıktır. Takip etmeden de hesabın paylaşımlarını görebilirsiniz. Ancak etkinliklerden anında haberdar olmak için hesabı takip etmenizi şiddetle öneriyoruz. Aksi halde bonus ödüllü etkinlikleri kaçırabilirsiniz.

Dinamobey Twitter

DinamobeY Twitter Hesabı Neden Var?

Dinamobey Twitter hesabının oluşturulma amacı tamamen Dinamobet üyeleri içindir. Twitter hesapları da tıpkı domain adresleri gibi belirli bir süre sonra kapatılabiliyor. Dolayısıyla firma da ikinci bir hesap oluşturarak üyeleri ile bağlantısını güçlendirmeye çalışmış.

Dinamobet en büyük sorunu güncel adresini üyelerine duyurmakta yaşıyor. Gerçi bu sorunu kaçak bahis sektöründe faaliyet gösterip de yaşamayan bir firma yok. Ayrıca Twitter hesabı kapandığında pek çok kişi bunu hemen anlayamayabiliyor. Çünkü hiçbir kimseye kapandığına dair bir bildirim gitmiyor. Dolayısıyla bazı üyeler uzun bir süre hesabın kapandığını anlayamayabilir.

Peki, yeni hesap nasıl bulunur?

Bunun için yapmanız gereken tek işlem Dinamobet canlı destek ekibi ile iletişim kurmak. Ayrıca firmanın diğer hesapları olan Dinamobet Instagram, Dinamobet Facebook, Dinamobet Whatsapp hatlarından da bilgi alabilirsiniz.

Dinamobet Giriş

Dinamobey Twitter hesabını güncel adres duyuruları için de takip edebilirsiniz. Zaten hesabın profil bilgileri kısmında siteye direk ulaşmanızı sağlayacak link de mevcut. Bu linke tıklayarak anında adres yazmadan siteye ulaşabilirsiniz.

Eğer bağlantı sorunu yaşarsanız tarayıcınızın geçmişini ve çerezlerini temizleyerek tekrar deneyiniz. Sorununuz devam ediyorsa Twitter hesabının direk mesaj bölümünden yardım alabilirsiniz.

Bu yazıdan direk siteye ulaşmak için alt satırdaki Dinamo Link butonu kullanabilirsiniz. Sonraki girişlerinizde de kullanabilmek için sitemizi yer imlerinize eklemeyi unutmayınız.

Dinamobet Link